Nabízíme

Pro filmaře

Máme zkušenosti s natáčením několika filmů a seriálů, kde naši členové působili především jako sokolský komparz a jako poradci. Jsme schopni zorganizovat účast jak krojovaných, tak cvičících sokolů. Dále filmařům nabízíme poradenství a odbornou pomoc v oblasti sokolství a pořadové přípravy.

Spolupráce pro jednoty a župy

Pravidelně se zúčastňujeme různorodých sokolských i nesokolských akcí – viz fotogalerie. Pokud to bude v našich silách, rádi se zúčastníme i Vaší akce. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Kurzy pořadového cvičení

Vyučujeme pořadovou přípravu pro krojované sokoly. Dvakrát do roka pořádáme výcvik u Hradní stráže a máme v tom již několikaletou zkušenost. Máte zájem umět správně provádět obraty, zacházet s prapory nebo důstojně položit květiny či věnce při pietním aktu? Mile rádi Vás to naučíme.